Hem
Bandet
Kontakt
Press
Spelplan
Bokning
& Kontakt
JOHNNY SANDINS NÖJESPRODUKTION
Vävaregatan 14
654 62 Karlstad
Mobil: 070-397 52 82

johnny.sandin@telia.com
LYSSNA HÄR!
FÖLJ OSS PÅ FACEBOOK!
SUSANNE ZELL NÖJESPRODUKTION
Videgatan 7
543 32 Tibro
Tel: 0504-491 88 (Susanne)
Mobil: 0703 - 94 64 00 (Anna-Carin)

zell@zell.se
anna-carin@zell.se
För frågor och information om orkestern:



kessy@sandins.nu
daniel@sandins.nu
johnny@sandins.nu
simon@sandins.nu
Kessy:
Daniel:
Johnny:
Simon:
För medlemsspecifika frågor:
info@sandins.nu
Info: